Kurczowe bóle jelit

Czasem nagle i zupełnie niespodziewanie dopaść mogą cię kurczowe bóle jelit. Wiem coś o tym, bo czasem mnie dopadają. Wredna i bardzo nieprzyjemna dolegliwość. Nagle nie wiesz co ci dolega. Boli cię dół brzucha. I zaczynasz się zastanawiąć czy to wyrostek, czy może coś innego.

Kurczowe bóle jelit przechodzą. Najczęściej po kilku godzinach. W tym czasie najlepiej leżeć z ciepłym kompresem na brzuchu. Albo zażyć Triphalę. Zażycie Triphali sprawia, że kurczowe bóle jelit mijają szybciej. Natomiast jej systematyczne stosowanie zapobiega ich pojawianiu. 

Pamiętam, jak kiedyś zupełnie niespodziewanie miałem kurczowe bóle jelit. Myślałem, że zwariuję. Co ciekawe, dopadły mnie rano. Przed śniadaniem. Późnym co prawda, ale zawsze śniadaniem. Zjadłem śniadanie naiwnie myśląc, że to z głodu. Niestety nie. Śniadanie nie pomogło. Bóle się nasiliły. Całe przedpołudnie i popołudnie spędziłem cierpiąc. Nic nie pomagało. 

Kto przeszedł przez coś takiego wie jakie jest to nieprzyjemne. Ja także. Dlatego postanowiłem sobie, że coś takiego mnie nie spotka. Stąd też Triphala. Dzięki niej od bardzo długiego czasu nie miałem nawrotów tej dolegliwości. 

Kurczowe bóle jelit
Ocena: 4,1 / 5 na podstawie 19 głosów

Opublikowano  April 27th, 2013